Srovnání pojištění
auta a majetku

Kalkulačka

X

Tomáš Dutszak Kruhy
Finanční poradce

Tomáš Dutszak

Tomáš Dutszak Kruhy

Odkud jste a co vás baví?

Pocházím z malé vesnice – z Laškova, kde jsem prožil s rodinou úžasné dětství obklopen skvělými lidmi. Nyní bydlím v Olomouci se svojí ženou a naším psím členem rodiny. Celý život mne provází fotbal, který je mým největším koníčkem i doposud. Současně i působím ve fotbalovém klubu 1. HFK Olomouc, kde působím nejen jako trenér, ale i ředitel klubu.


Proč děláte finance?

Obor financí mi byl vždy velmi blízký, a tak když jsem se při gymnáziu rozhodoval co dál, obor financí byl jasnou volbou. Vystudoval jsem Univerzitu Palackého – obor aplikovaná matematika se zaměřením na bankovnictví a již v průběhu studia jsem absolvoval spoustu stáží a praxí.

Protože jsem viděl z blízka, jak bankovní systém funguje, hledal jsem jiné možnosti, jak být klientům opravdovým přínosem. Tak jsem se dostal k finančnímu poradenství, kterému se věnuji přes více než 7 let.


Proč by měl klient řešit finance s Vámi?

Tím, že jsem propojil teoretické poznatky s praxí, tak jsem pro klienty důvěryhodným a dobře informovaným partnerem, na kterého se můžou vždy spolehnout. A i díky své dlouholeté praxi jsem jim velkým přínosem. Snažím se klienty zejména finančně vzdělávat a zlepšit tak u veřejnosti finanční gramotnost.


Kde působíte a nejraději se potkáváte s klienty?

Působím zejména v olomouckém regionu, kde mám i nejvíce klientů. Velmi rád se s klienty setkávám na schůzkách v kavárnách při dobré kávě a v příjemném prostředí. Velmi často ale jezdím i za klienty domů či naopak oni jezdí za mnou do kanceláří. V tomhle jsem otevřený všemu, schůzka musí být hlavně příjemná pro obě strany.Poradce zapsán v registru ČNB pod IČO: 04953894